Egepark
ANASAYFA
PROJE HAKKINDA
ÇANAKKALE HAKKINDA
FAZ 1
FAZ 2
FAZ 3
TİCARİ PLANLAR
GÖRSEL GALERİ
MAKET
VAZİYET PLANI
TANITIM VİDEOSU
KATALOG PDF
İLETİŞİM
PROJE HAKKINDA
  PROJE HAKKINDA

Projemiz; Çanakkale'nin yemyeşil doğası, temiz havası, tarihi ve doğal güzellikleriyle Ege konseptini buluşturan EGE PARK ÇANAKKALE adıyla; şehrimizin şimdiden gözbebeği olarak dikkat toplamıştır.

Projemiz; yılların tecrübesi ile haklı bir güvene sahip olan, Güvenli Beton, Karel İnşaat ve BECT Trend güvencesinin ortak projesidir.

Projemiz; Çanakkale merkezde, yeni ve modern şehircilik anlayışıyla ayrılmış yeni konut alanının tam ortasında yer almaktadır. Bursa yönünden şehre girişte Kordon'a ve iskeleye 2 km. ve 5 dakika mesafede olduğu gibi, şehrin İzmir yönündeki Kepez, 18 Mart Üniversitesi, Üniversite Tıp Fakültesi, Devlet Hastanesi ve AVM'lere birkaç dakika mesafededir.

Projemiz; yeni konut alanında yer alan en büyük projedir. Toplamda 5 ada üzerinde 3 etapta yaklaşık 1.000 konut ve işyerleri olarak gerçekleşecektir.

EGE PARK ÇANAKKALE; 1. Faz'da 196 konut ve 11 işyerinden oluşmaktadır. En büyük özelliği; 3 blokta geniş, ferah, modern ve şık 1+1 ile 2+1'lerden oluşan sitemiz, zemin katlarının tamamının işyeri olması nedeniyle bütün halinde bir yaşam konsepti yaratılmıştır.

Projemizin tamamı; zemin iyileştirmede en üst nokta olan FORE KAZIK ile donatılmıştır. Sadece bu özelliğiyle bölgedeki tek örnek oluşuyla bile satın almaya ve yaşamaya değer bir projedir. Fore kazık üzerine radye temel (Radye Jeneral ) ile güçlendirilen binalarımızın altı tamamen kapalı otopark olarak dizayn edilmiştir. Zeminde işyerleri, hem sitemizin, hem de toplamda tüm çevrenin alışveriş sahası ve hareketlilik alanı olacaktır.

Projemiz; 8 ayrı tip 1+1 ile 5 ayrı tip 2+1'den oluşan geniş seçenekleri ile mutlaka sizin beğenilerinize cevap verecektir. Aracınızı kapalı ve açık otoparklarınızdan birine koyacak, tam donanımlı Fitness Center'da sporunuzu yapacak, çocuk bahçesinde çocuğunuzla birlikte vakit geçirecek, sosyal ve yeşil alanlarda dinlenecek, alışveriş alanlarında tüm ihtiyaçlarınızı bulabilecek, ferah ve aydınlık evlerinizde huzur bulacaksınız.

PROJEMİZ 1.FAZ; 2017 ARALIK'TA ÇEVRE DÜZENLEMESİ DAHİL BİTMİŞ OLARAK TESLİM EDİLECEKTİR. ÇOK UYGUN ÖDEME KOŞULLARI İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ...
 
Anasayfa     Proje Hakkında      Çanakkale Hakkında      A-Blok      B-Blok      C-Blok      Ticari Planlar      Görsel Galeri      Vaziyet Planı     Tanıtım Videosu     İletişim
Copright © 2015 Egepark Çanakkale | All right reserved.