Egepark
ANASAYFA
PROJE HAKKINDA
ÇANAKKALE HAKKINDA
FAZ 1
FAZ 2
FAZ 3
FAZ 4
FAZ 3 GÖRSELLER
GALERİ
MAKET
VAZİYET PLANI
TANITIM VİDEOSU
İLETİŞİM
PROJE HAKKINDA
  PROJE HAKKINDA

Ege Park Çanakkale nin en gözde yeri olan Bursa çıkışı, Tekzen bölgesinde yer almaktadır.Projemiz hızla gelişen bölgemizde yatırımcısına her daim kazandırmıştır ve kazandırmaya devam etmektedir. Bursa yönünden şehre girişte Kordon'a ve iskeleye 2 km. ve yürüyerek 15 dakika mesafede olup , şehrin İzmir yönündeki Kepez , 18 Mart Üniversitesi, Üniversite Tıp Fakültesi, Devlet Hastanesi ve AVM'ler gibi merkezlerine araçla birkaç dakika mesafededir.

Ege Park Projemiz toplamda 5 ada üzerinde 5 etapta yaklaşık 1.000 konut ve işyerleri olarak inşaa edilmektedir.

Arsalarımızın tamamı; zemin iyileştirmede en üst nokta olan FORE KAZIK veya JET GROUT ile donatılmıştır. Maksimum güvenliği ile satın almaya ve yaşamaya değer bir projedir. Binalarımızın altı tamamen kapalı otopark olarak dizayn edilmiştir. Her fazın tamamı her daireye yetecek kapalı otoparka sahip olup, konutunuza otoparklardan doğrudan ulaşabilmektesiniz. Zeminde işyerleri, hem sitemizin, hem de toplamda tüm çevrenin alışveriş merkezi ve hareketlilik alanı olmaktadır.

EGE PARK ÇANAKKALE;

1. FAZ : 196 konut ve 11 işyerinden oluşmaktadır. En büyük özelliği; 3 blokta geniş, ferah, modern ve şık 1+1 ile 2+1'lerden oluşan sitemiz; zemin katlarının tamamının işyeri olması nedeniyle bütün halinde bir yaşam konsepti yaratılmıştır. SATIŞLARIMIZ BİTMİŞ OLUP, YAŞAM BAŞLAMIŞTIR.

2. FAZ : Aynı bölgede konsept ve dizayn olarak 1. FAZ’ın devamı olan bu projemiz; yine 3 blok olup, zeminde 20 işyeri ve 180 konut ile sizlere sunulmuştur. Bu fazda arsamızın altı 2 kat otopark olarak inşa edilmiştir. 2. FAZ’da inşaatımız devam etmekte olup tüm SATIŞLARIMIZ BİTMİŞTİR. 2018 Yaz teslim planlanmıştır.

3. FAZ : Yine 1. Ve 2’nci Faz’ın devamı olan bu projemiz, 2 blok, 17 işyeri ve 168 konuttan oluşmaktadır. Hez zamanki gibi, övüneceğimiz mükemmellikte zemin güçlendirme olup, arsamızın tamamı otopark, zemin katlar ise işyerlerine sahiptir. Teslim tarihimiz 2019 Temmuz’dur. 3.Faz için zemin güçlendirme çalışmaları başlamıştır. KAREL YAPI’NIN TİTİZ ÇALIŞMASI İLE FERAH, KULLANIŞLI KAPALI VE AÇIK MUTFAKLI 1+1 DAİRELER İLE, HEPSİ AYRI MUTFAKLI VE EBEVEYN BANYOLU GENİŞ 2+1’LERİMİZ SATIŞA SUNULMUŞTUR.

4.FAZ:Proje çalışmaları devam etmektedir.2018 güz inşaatı başlayacaktır. .

5.FAZ 2019 Bahar aylarında inşaasına başlanacaktır..

ÇOK UYGUN ÖDEME KOŞULLARI İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ...
 
Anasayfa     Proje Hakkında      Çanakkale Hakkında      A-Blok      B-Blok      C-Blok      Ticari Planlar      Görsel Galeri      Vaziyet Planı     Katalog Pdf     Tanıtım Videosu     İletişim
Copright © 2015 Egepark Çanakkale | All right reserved.